Waluty:

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

1. W jaki sposób składa się zamówienia?
Sklep kurtkipolskaskleppl.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę kurtkipolskaskleppl.pl Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie o przyjęciu do realizacji. Jeżeli pojawią się problemy ze złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy podając przy tym numer zamówienia.

2. Czy w sklepie internetowym kurtkipolskaskleppl.pl można kupić towar i odebraś go osobiście?
Wszystkie zamówienia realizowane są z zagranicy pocztą lotniczą. Na obecną chwilę nie ma możliwości odbioru osobistego.

3. Jak szybko realizowana jest wysyłka?
Wysyłka realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Powiadomimy Cię o tym mailowo. Łączny termin dostawy przesyłki wynosi około 14 dni roboczych.

4. W jakich godzinach pracuje sklep internetowy kurtkipolskaskleppl.pl ?
Zamówienia można składać przez całą dobę. Bezpośredni kontakt z obsługą sklepu jest możliwy w drodze mailowej (kontakt@michael-kors.pl) lub poprzez czat dostępny na stronie 7 dni w tygodniu (pon-pt 9:00-19:00, sob 10:00-18:00).

5. Czy mogę wycofać już złożone zamówienie?
Jeżeli nie zostało jeszcze zatwierdzone przez naszego pracownika, zamówienie może zostaś anulowane. Proszę w takim przypadku wysłać maila z numerem zamówienia.

6. Czy podane w sklepie ceny są cenami netto, czy brutto?
Wszystkie ceny podawane są brutto w złotych polskich, zawierają podatek VAT oraz koszta wysyłki. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen.

7. Ile kosztuje przesyłka zamówionych towarów?
Koszt wysyłki naliczany jest indywidualnie w zależności od wagi przedmiotu.

7a. Czy mogę zapłacić "za pobraniem"?
Niestety nie ma takiej opcji z racji tego ze wysyłka jest zagraniczna.

8. Czy mogę zwrócić towar, bo mi się nie podoba?
Klient ma prawo zwrotu otrzymanego przedmiotu w ciągu 10 dni roboczych bez podania przyczyny. Prosimy o kontakt e-mailowy(reklamacje@michael-kors.pl), a prześlemy wszelkie wskazówki i formularz reklamacji.

9. Czy dane osobowe przekazywane podczas składania zamówienia są dobrze chronione?
Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu kurtkipolskaskleppl.pl są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

10. Czy mogę zmienić swoje zamówienie?
Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, taka zmiana jest oczywiście jak najbardziej możliwa. Prosimy w takim przypadku o szybki kontakt, podając w mailu numer zamówienia.

11. Paczka nie dotarła w określonym czasie. Co mam robić?
Wszystkie paczki wysyłane przez nasz sklep są ubezpieczone na 100% wartości. W przypadku nie dotarcia przesyłki (bardzo skrajne przypadki) kupujący ma prawo do otrzymania całkowitego zwrotu pieniędzy lub zamówienia nowego przedmiotu (do równowartości starego zamówienia).

12. Skąd mam mieć pewność, że towar został wysłany?
Każda paczka posiada indywidualny numer nadania , dzięki niemu można sprawdzić status paczki, czas doręczenia oraz obecne miejsce w jakim się znajduje. Klient dostaje numer nadania automatycznie drogą mailową, drugą opcją jest napisanie do nas maila w tej sprawie. Prosimy wtedy podać numer zamówienia.

13. Czy wysyłacie za granice?
Oczywiście. Na chwile obecna wysyłamy prawie do każdego miejsca na świecie.

14. W sklepie nie ma mojego rozmiaru czy możecie go wystawić?
Prosimy w tej sprawie napisać maila, postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy aby taki model dla Państwa zdobyć :)

15. Nie dostaje odpowiedzi na wysyłane przeze mnie maile, dlaczego?
Odpowiadamy na każdego emaila, do każdej sprawy podchodzimy indrywidualnie, jednak czasem maszyny mogą sprawiać "psikusy", w przypadku braku odpowiedzi proszę sprawdzić folder SPAM w swoim mailu, bardzo prawdopodobnie jest, że tam właśnie trafiają wiadomości.